Loading…

A të ka rrah ndonjëherë ndonjëherë axha Sabri: Ermali e tregon të vërtetën

  • 02/02/2021 | 17:29

A të ka rrah ndonjëherë ndonjëherë axha Sabri: Ermali e tregon të vërtetën

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu ka vendosur të bëjë bashkëbisedim me ndjekësit e tij duke u kthyer përgjigje në lidhje me pyetjet që kishin për jetën apo karrierën.


Njëri prej ndjekësve e pyeti nëse ka menduar ndonjëherë të largohet nga muzika dhe ai u shpreh “nuk e ka menduar asnjëherë që të heqë dorë nga muzika për një profesion tjetër”.

Më pas zbuloi se së shpejti do të sjellë një bashkëpunim me reperin e famshëm Ghetto Geasy.

Gjithashtu ndjekësit e tij të shumtë ishin kuriozë të dinin se kush është sipas Ermal, femra më e bukur shqiptare, ai përmendi emrin nënës së tij: ‘Nera Fejzullahu!’. Këngëtari pranoi se i ati, Sabri Fejzullahu, nuk e ka rrahur asnjëherë ndërsa e ëma çdo ditë.

“Babi jo, asnjëherë, po bashkëshortja e tij, mami im çdo ditë,”– shkroi ai, teksa shoqëroi përgjigjen me emoji duke qeshur me lot.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë