Loading…

A u bashkuan Anwar dhe Dua Lipa: Modeli bën hapin e radhës

  • 29/12/2021 | 14:02

A u bashkuan Anwar dhe Dua Lipa: Modeli bën hapin e radhës

Këngëtarja e njohur Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid kanë qenë në lidhje për disa vite, ndërsa kohëve të fundit u fol e përfol se dyshja kanë ndarë rrugën dhe kanë vendosur të ndahen, transmeton Gazeta Metro.


Kjo është komentuar edhe më shumë pas veprimeve që kanë bërë ata dy në rrjete sociale.

Ka kohë që Dua nuk postonte fotografi me Anwar dhe as nuk shihej rrugëve për në dreka dhe darka apo edhe ndonjë festë të cilat ato i frekuentonin shumë kur ishin bashkë. Anwar ishte ai i cili i hoqi të gjitha fotografitë me Duan, por duket se është penduar dhe disa nga ato i ka kthyer përsëri në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @anwarspc

Ndryshe, nga ana e Dua Lipës nuk ka pasur asnjë reagim deri me tani në lidhje me Anwarin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë