Loading…

A u konsumua drogë gjatë xhirimeve të klipit të Taynas?

  • 20/04/2019 | 21:05

A u konsumua drogë gjatë xhirimeve të klipit të Taynas?

Modelja Romina Hodaj qëndroi në krah të reperes Tayna në videoklipin e saj të fundit ‘Kce’, transmeton Gazeta Metro.


Ajo tha se u quajt nga fansat në mediat sociale si ‘Çika e Taynas’.

“Kam marrë pjesë në videoklipin e fundit të Taynas. Në fillim të videoklipit jam gjithmonë në krah të Taynas dhe në krahun tjetër është Kejvina.

Ose siç më kanë quajtur rrjetet sociale ‘Çika e Taynas’. Sepse jam gjithmonë në krah të Taynas në videoklip”, tha ajo në emisionin Late Night Shoë në RTV Ora.

Romina tregoi nëse u abuzua me drogën në videoklip

“Jo nuk abuzuam me drogë. Nuk e kam qejf bari. Ne nga Vlora merremi me këto gjëra por jo”, tha ajo. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë