Loading…

A u nda Çiljeta nga i dashuri: Ja çfarë thotë këngëtarja

  • 20/10/2019 | 08:57

A u nda Çiljeta nga i dashuri: Ja çfarë thotë këngëtarja

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive por këtë të shtunë u bë pjesë e “Shiko Kush LUAN” nga Luana Vjollca.


Veç faktit që është një nga vajzat më të bukura të ekranit, Çiljeta pëlqehet edhe për menyrën se si i përgjigjet pyetjeve, qofshin këto edhe të vështira.

Prej kohësh diskutohet lidhja e saj e dashurisë me portierin e “Partizanit”, Alban Hoxha por asnjëherë nuk është folur publikisht për këtë histori me detaje pasi të dy kanë zgjedhur ta jetojnë jashtë mediave.

Çiljeta në lojën “Ndaje ose haje”: Ai që dimë të gjithë mirë është”? Duke buzëqeshur, Çili i përgjigj se janë shumë mirë të dy bashkë duke treguar kështu se pas thashethemeve për ndarje nuk ka asgjë të vërtetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë