Loading…

AAK dënon plagojsen e katërfishtë në Pejë, kërkon zbardhjen e rastit

  • 07/06/2017 | 18:02

AAK dënon plagojsen e katërfishtë në Pejë, kërkon zbardhjen e rastit

Incidenti i sotëm në Pejë, ku për pasojë pati plagosjen e dy fëmijëve dhe dy të rriturve është i papranueshëm dhe rëndë i dënueshëm nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).


Kjo parti ka kërkuar nga organet e rendit dhe të hetuesisë që ta zbardhin sa më parë rastin në fjalë, shkruan gazetametro.net

“Kosova nuk mund dhe nuk do të jetë vend i pasigurt për qytetarët e saj. Forca e ligjit do t’i godasë pa mëshirë të gjithë ata që do të guxojnë të rrezikojnë jetën e qytetarëve, pronën, apo lirinë e tyre”, thuhet në deklaratën e kësaj partie dërguar mediave. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë