Loading…

AAK mban tubim mospajtues për gjendjen në Kosovë

  • 17/12/2016 | 08:11

AAK mban tubim mospajtues për gjendjen në Kosovë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban sot një tubim mospajtues dhe mobilizues për gjendjen në Kosovë.

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, ka ftuar të gjithë qytetarët që të jenë prezent në tubimin i cili do të mbahet në Prishtinë, ku do të shpaloset agjenda e këtij subjekti siç thotë ai për daljen nga gjendja e rënd.

“Kosova është në gjendje të rëndë në institucionale, politike dhe ekonomike. Ne nuk mund të heshtim dhe iu ftojë që të takohemi dhe të shpalosim agjendën tonë për daljen nga kjo gjendje e rënd, koha është tani, koha ka ardhur se nesër mund të bëhet vonë”, ka thënë ai.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë