Loading…

AAK me aderime të reja: Stilist, aktor dhe këngëtar hyjnë në këtë parti

  • 23/08/2019 | 19:52

AAK me aderime të reja: Stilist, aktor dhe këngëtar hyjnë në këtë parti

Në AAK sot janë prezantuar disa aderime të reja, të cilat vijnë nga fushat e artit dhe sportit, shkruan Gazeta Metro.


Prezantimin e tyre e ka bërë Ramush Haradinaj, kreu i AAK’së.

Ai ka thënë sot në një tubim se përveç trajnerit të xhudos, Driton Kuka, pjesë e AAK’së janë bërë edhe këngëtarë, madje floktari njohur Kaci Lleshi si dhe aktori Jeton Zogjani.

“AAK-së iu bashkuan figura të ndryshme nga qytete të ndryshme të Kosovës, ndër ta janë: Faton Xabarri, Shkumbim Sopjani, Driton Kuka, Kaci Lleshi, Besim Aliu, Afërdita Kastrati, Adelina Berisha, Aida Doçi, Gjon Culaj, Hyzri Llabjani, Yllka Behluli, Resul Sinani, e të tjerë”, tha Haradinaj.

Kreu i AAK’së dhe liderë të partive të tjera tashmë kanë nisur fushatën e tyre, edhe pse ajo zyrtarja nuk është shpallur akoma./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë