Loading…

AAK’ja tubohet për të treguar mospajtimin me Qeverinë

  • 17/12/2016 | 14:47

AAK’ja tubohet për të treguar mospajtimin me Qeverinë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban sot një tubim mospajtues dhe mobilizues për gjendjen në Kosovë.


Tubimi ka filluar pas ardhjes së Ramush Haradinajt në sallë, ku u prit me shumë brohorima e duartrokitje.

Pas intonimit të himnit kombëtar dhe atij të Republikës së Kosovës, filloi një video që u shfaq para të pranishmëve.

Video filloi me prononcimin e Isa Mustafës që në asnjë mënyrë nuk mund të jetë në koalicion me PDK-në, duke vazhduar me demarkacionin dhe Asoaciacioni i Komunave me shumicë serbe e protestat e shumta.

15631245_578955595641426_50422085_o

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë