Loading…

Abazi thumbon Kurtin: Në luftë militantët nuk ndihmojnë

  • 29/05/2023 | 14:11

Abazi thumbon Kurtin: Në luftë militantët nuk ndihmojnë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Haki Abazi, tashmë si deputet i pavarur, ka thumbuar kryeministrin Kurti, rreth situatës në veri, duke thënë se aty militantët nuk ndihmojnë, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi në Facebook, Haki Abazi, ka thumbuar ish-shefin e tij, Albin Kurti, duke ia bërë me dije se në luftë militantët nuk kryejnë punë.

Postimi i plotë:

Demokracia, lufta edhe futbolli kanë një gjë të përbashkët- nuk i nënshtrohen improvizimeve, aty militantët nuk ndihmojnë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë