Loading…

Abraham i gatshëm të largohet nga Chelsea

  • 02/03/2021 | 15:30

Abraham i gatshëm të largohet nga Chelsea

23 vjeçari mund të mos jetë më në planet e “Bluve” nga vera e ardhshme.


Siç vazhdohet të raportohet që Chelsea dëshiron ta transferojë sulmuesin e Dortmund Erling Haaland, po ashtu tani raportimet se Tammy Abraham është drejt largimit nga “Blutë” e Londrës veçse vazhdojnë të rriten, raporton “The Telegraph”.

Nëse Abraham vendos të largohet, dhe Chelsea pranon që ta shesë, klubet që kanë regjistruar interesim për shërbimet e sulmuesit anglez janë West Ham United, Leicester City, Southampton, Brighton dhe Aston Villa.

Abraham ka arritur të shënoj 21 gola për Chelsea-n, brenda dy sezoneve të Premier Ligës angleze.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë