Loading…

Abrashi e pranon se ka punësuar gruan e djalit të kryeministrit

  • 20/03/2017 | 19:02

Abrashi e pranon se ka punësuar gruan e djalit të kryeministrit

Më herët u raportua se gruaja e djalit të kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa, është punësuar në ministrinë që udhëhiqet nga Arban Abrashi.


Nuk ka kaluar kohë dhe këtë e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Punës dhe Mirëqënies Sociale.

Ai e ka pranuar se ajo është punësuar në këtë ministri, por punësimin e ka cilësuar si ligjor.

besnik-mustafa-e-edita-bajrami-800x450

‘Është gjithçka ligjore. Është angazhuar me një projekt dy-tre mujor’, ka thënë Abrashi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë