Loading…

Abrashi raporton në Komisionin për Integrime Evropiane

  • 02/05/2017 | 09:47

Abrashi raporton në Komisionin për Integrime Evropiane

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Social, Arban Abrashi do të raportojë sot para anëtarëve të Komisionit për Integrime Evropiane të Kuvendit të Republikës së Kosovës.


Komisioni për Integrime Evropiane po sot do të shqyrtojë Projektligjin për Shoqëritë Tregtare, me amendamentet e Komisionit funksional nga aspekti i përputhshmërisë me legjislacionin e BE-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë