Loading…

Acarohet situata: Disa përkrahës të VV’së tentojnë të hyjnë me forcë në Kuvendin e Kosovës

  • 03/06/2020 | 12:21

Acarohet situata: Disa përkrahës të VV’së tentojnë të hyjnë me forcë në Kuvendin e Kosovës

Situata ka filluar të ashpërsohet para Kuvendit të Kosovës ku disa përkrahës të VV’së që po kundërshtojnë formimin e Qeverisë Hoti, kanë tentuar të hyjnë më forcë brenda objektit, shkruan Gazeta Metro.


Në pamjët që Metro do t’iu sjellë më poshtë mund të shihni se të njëjtit janë përleshur verbalisht me policinë.

Këta siç duket janë përkrahës të VV’së të cilët nuk po duan Qeveri të drejtuar nga Avdullah Hoti.

Ndryshe, në Kuvend është duke u diskutuar për formimin e Qeverisë së re./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë