Loading…
Action Bronson vazhdon t’i shijojë ushqimet tradicionale |FOTO
  • 10/08/2018 | 22:04

Action Bronson vazhdon t’i shijojë ushqimet tradicionale |FOTO

Hip hop ylli shqiptar, me famë botërore, Action Bronson tash e disa ditë është në Kosovë.


Meqë do të performojë në festivalin “Sunny Hill Festival”, Bronson ka ardhur ditë më parë i cili po kalon kohë të bukura në vendin e tij, shkruan lajmi net.

Me të arritur në Prishtinë, në konferencën e mbajtur drejtuar mediave ai tha se do t’i shijojë të gjitha ushqimet tradicionale, që nga ‘flija’ e deri tek ‘pitja me djath’.

Kurse tani, në profilin e tij zyrtar në Instagram, Bronson ka treguar se është duke i shijuar këto ushqime, përfshirë: piten, specat me hudhër, llokuma e deri tek çaji i rusit.

Ndryshe, Action do të performojë nesër(11 gusht), në ‘Sunny Hill Festival’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë