Loading…

Ada dhe Edi zyrtarisht përjashtohen nga programi i ‘Përputhen’

  • 27/10/2021 | 20:21

Ada dhe Edi zyrtarisht përjashtohen nga programi i ‘Përputhen’

Ada dhe Edi janë përjashtuar nga “Përputhen”.

“Përputhen” tashmë është një ndër emisionet më të ndjekura shqiptare.

Edi dhe Ada ishin ndër konkurrentët të cilët bënë bujë të madhe me marrëdhënien e tyre mjaft problematike. Ndërsa së fundi ata qartësuan mosmarrëveshjet e tyre dhe filluan të zbulonin se kishin një pëlqim të madh për njëri tjetrin.

Ada dhe Edi ditën e djeshme u panë në mbrëmje së bashku kështu duke thyer një ndër rregullat e rrepta të emisionit.

Bora sot dha lajmin se ata dy janë pvrjashtuar dhe se Ada e Edi nuk kanë pranuar as të jenë prezent sot në emision për të treguar arsyen e takimit fshehurazi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë