Loading…

Ada e “Për’puthen” provokon duke vënë në plan të parë të pasmet në veshje sportive

  • 25/09/2021 | 22:50

Ada e “Për’puthen” provokon duke vënë në plan të parë të pasmet në veshje sportive

Ada është një nga konkurrentet më seksi në sezonin e tretë të “Përputhen”.


Zeshkanja e cila posedon linja trupore sikur të ishte Kim e Shqipërisë në secilën puntatë merr vëmendje me paraqitjen e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në instagram ku edhe ka arrit numërin më të madh të ndjekësve kundrejt konkurrentëve tjerë.

Sot për hir të 200 mijë ndjekësve të saj ajo ka postuar imazhe në një veshje sportive ngjyrë portokalli të ndezur.

Ada ka vënë në fokus hiret e saj, për të cilat është komentuar mjaft shumë, pasi që e gjithë bukuria e saj është e bërë me silikon.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë