Loading…

Adele është kthyer në Londër për të përfunduar albumin e katërt

  • 08/11/2020 | 20:23

Adele është kthyer në Londër për të përfunduar albumin e katërt

Këngëtarja angleze u kthye në Londër për albumin e saj.


Adele e cila është këngëtarja e njohur angleze, gjatë javës së kaluar ka qenë duke qëndruar në SHBA, ndërsa gjatë qëndrimit atje, artistja pati rastin të ketë disa paraqitje televizive, ku shpalosi të pathëna nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan The Sun.

Ajo është parë në rezidencën luksoze në Los Angeles, ku mbodhi edhe disa miq për të kaluar kohën me ta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë