Loading…

Adele i dhuron mësueses biletën e cila kushton rreth 600 euro që ajo të jetë pjesë e koncertit

  • 26/11/2021 | 14:15

Adele i dhuron mësueses biletën e cila kushton rreth 600 euro që ajo të jetë pjesë e koncertit

Thuhet se Adele i ka dhuruar mësueses së saj të shkollës së mesme biletën e koncertit e cila kushton rreth 600 euro.


Ajo në fillim të këtij muaji në “An Audience me Adele” pas shumë vitesh takoi mësuesen e saj.

Këngëtarja 33 vjeçare, shpërtheu në lot kur Emma Thompson e pyeti se kush e frymëzoi, e në ato momente u shfaq mësuesja e vjetër e anglishtes zonja McDonald, shkruan DailyMail.

Tani Adele thuhet se i ka ofruar zonjës McDonald dhe familjes së saj biletat më të shtrenjta për ta parë performancën e saj në “BST Hyde Park” në korrikun e vitit të ardhshëm.

Adele ndër të tjera foli për ndikimin pozitiv  që kishte mësuesja e saj tek ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë