Loading…

Adelina Berisha krahasohet me modelet

  • 11/10/2021 | 13:14

Adelina Berisha krahasohet me modelet

Këngëtarja e shumë hiteve ka filluar të marr vëmendje sërish me paraqitjet e saj.


Brunja kësaj radhe vendosi t’i ngris temperaturat, duke theksuar linjat bombastike. Ajo u shfaq e veshur tejet me stil, gjë e cila e bën të duket mjaftë unike.

Pak minuta pas publikimit ajo pranoi komente të shumta, ku disa fansa e quajtën edhe modele.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @adelinnaberisha

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë