Loading…

Adelina Berisha shfaqet më joshëse se kurrë në fotografitë nga pushimet

  • 11/07/2020 | 15:53

Adelina Berisha shfaqet më joshëse se kurrë në fotografitë nga pushimet

Adelina ditë më parë filloi pushimet.


Si shumë të tjerë, edhe Adelina Berisha zgjodhi bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë të mira pushimi, shkruan lajmi.net.

Nga atje, këngëtarja ka sjellë disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet joshëse duke vënë në plan të parë fizikun.

Krahas fotove në pishinë, nuk mungojnë edhe fotografitë e shkrepura gjatë kohës kur ajo bëhet gati për të dalë në mbrëmje.

Në një prej tyre, ajo pozoi para pasqyrës e veshur me pantallona të shkurtër dhe me bluzë me dekolte të hapur.

Sa i përket projekteve muzikore, “Loti im” mbetet kënga e fundit nga Adelina Berisha.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

 

View this post on Instagram

 

@fafa_resorts ?

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë