Loading…

Adelina Berisha vishet ‘kuq e zi’, ekspozon asetet e saj

  • 29/11/2022 | 21:07

Adelina Berisha vishet ‘kuq e zi’, ekspozon asetet e saj

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.


Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur ‘kuq e zi’.

Në këto imazhe, ajo nuk heziton t’i ekspozojë asetet e saj të bollshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë