Loading…

Adelina dhe Xhoana dy pornostaret shqiptare që po shkundin tregun amerikan

  • 26/04/2019 | 11:08

Adelina dhe Xhoana dy pornostaret shqiptare që po shkundin tregun amerikan

Nëse kërkoni në ‘Google’ për dy emra si Breanne Benson dhe Alby Rides, ju shfaqen dy super femra të cilat janë me prejardhje shqiptare, transmeton Gazeta Metro.


Breane dhe Alby jan dy femra të cilat janë të njohura shumë në industrinë  e filmave për të rritur, pra janë të njohura si pornostare.

Breanne Benson emrin e vërtetë e ka Adelina dhe është nga Tirana, e cila ka bërë karrierë në industrinë “+18” dhe është njëra prej aktoreve më profesioniste të pornografisë në SHBA.

Alby Rides është e fundit pornostare që ka treguar publikisht profesionin e saj të vërtetë. Aktorja e filmave pornografikë është një ndër më të lakuarat edhe nga shqiptarët, jo vetëm për punën e saj në këtë kinematografi, por edhe për patriotizmin që shfaq hera herës.Vetëm pak kohë më parë, Alby ka pozuar nudo, teksa mbi gjoks kishte pikturuar shqiponjën dy krenare të flamurit shqiptar.Emri i saj i vërtetë është Xhoana. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë