Loading…
Adelina Ismaili për rastin e 16 vjeçares në Drenas: Jam pa koment…
  • 10/02/2019 | 08:40

Adelina Ismaili për rastin e 16 vjeçares në Drenas: Jam pa koment…

Rasti i abuzimit seksual të 16 vjeçares në Drenas, fillimisht nga mësuesi e më pas edhe nga polici, ka ngjallur reagime të shumëta në mbarë vendin, transmeton Gazeta Metro.


Por, më tronditëse se vetë ngjarja kanë qenë reagimet dhe komentet e njerëzve, shumica e të cilëve fajësonin vajzën si shkaktaren kryesore për çfarë ndodhi më pas.

Pas komenteve monstruoze,  këngëtarja e njohur Adelina Ismaili s’ka mundur të mos reagojë.

Shikoni çfarë ka shkruar ajo në rrjetin social Instagram:

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë