Loading…
Adelina Ismaili pjesë e Paradës së Krenarisë
  • 10/10/2018 | 13:10

Adelina Ismaili pjesë e Paradës së Krenarisë

Edhe këngëtarja Adelina Ismaili është bërë pjesë e defileut të Paradës së Krenarisë.

Kjo pas ftesës që ia kanë bërë asaj komuniteti LGBTI.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë