Loading…

Adelina Ismajli tregon kë e përkrah në udhëheqjen e LDK’së

  • 17/06/2019 | 17:05

Adelina Ismajli tregon kë e përkrah në udhëheqjen e LDK’së

Adelina Ismajli po vazhdon me përkrahjen e saj për anëtaren e LDK-së Vjosa Osmani, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja e njohur e ka cilësuar Osmanin se “gruan më të sinqertë dhe më të dashur në politikë”, në një fotografi të postuar me të pas një takimi ‘të këndshëm’ që ato kanë pasur.”

“Me gruan më të sinqertë dhe më të dashur në politikë”, ka shkruar ajo.

Adelina edhe më herët ka shprehur pub,ikisht përkrahje për Vjosën, kur ajo ka shprehur interesim për të qenë ndër kandidatet që do të udhëheqë Lidhjen Demokratike dhe tani duket se përkrahjet po vijnë nga shumë njerëz me ndikim.

Adelina njihet si një ndër personalitetet publike e cila gjithmonë ka përkrahun LDK-në dhe këngëtarja mendon se tani ka ardhë kohëa që kjo parti e madhe të jetë në udhëheqjen e një gruaje. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë