Loading…

Adelina po shijon borën së bashku me djalin e saj

  • 14/01/2021 | 16:20

Adelina po shijon borën së bashku me djalin e saj

Këngëtarja është duke kaluar kohë me familjen.


Ajo ka publikuar një imazh në Instagram të djalit të saj, Uliksit, shkruan lajmi.net.

Në storyn e saj, Adelina ka shkruar se ëndrrat po bëhen realitet derisa i ka bërë tag bashkëshortit, Valit.

“Ëndrrat po bëhen realitet me dashur, Val Krasniqi”, ka shkruar këngëtarja në foto.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë