Loading…

Adelina Tahiri do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, shfaqet në bikini

  • 09/08/2022 | 19:07

Adelina Tahiri do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, shfaqet në bikini

Adelina Tahiri shfaqet në bikini sërish, duket kaq mirë.


Adelina Tahiri gjatë gjithë sezonës së verës ka bërë pushime vazhdimisht.

Nga atje ka sjell imazhe të ndryshme, ku ka treguar me kënd po kalon pushime, bikini e saj e shumë detaje të tjera.

Së fundmi, ishin ngjyrë të kuqe, ndërsa kishte vënë edhe disa gjëra të tjera, si një shallë rreth belit e cila e zbukuronte më shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë