Loading…

Adelina Tahiri hap këmbët e veshur me bikini

  • 21/07/2021 | 21:06

Adelina Tahiri hap këmbët e veshur me bikini

Këngëtarja, Adelina Tahiri, po vazhdon duke i shijuar pushimet e saj në bregedet ku është bashkë me burrin e saj.


Për të qenë më afër me ndjeksat artistja po shpërndanë fotografi në Instagram nga pushimi si dhe nuk mungojnë pozat tërheqëse.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga bregdeti, ku shfaqet e veshur me bikini.

Në këto imazhe, Adelina shfaqet shumë provokuese ku nuk heziton t’i hap këmbet dhe t’i eksozojë asetet e saj bombastike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë