Loading…

Adelina Tahiri i nënshtrohet operacionit: Përfundoi me sukses

  • 18/11/2019 | 17:37

Adelina Tahiri i nënshtrohet operacionit: Përfundoi me sukses

Pak më parë Adelina Tahiri ka publikuar në Instastory një foto ku tregon për një problem shëndetësor të saj.


Këngëtarja shprehet se i është nënshtruar një operacioni në sy, por për fat të mirë gjithçka është në rregull.

‘Tani mund të shoh se sa e bukur është bota. Operacioni i syve i suksesshëm’, shkruan Adelina.

Këngëtarja nuk treguar se çfarë problemi ka pasur saktësisht, megjithatë e rëndësishme është që tani çdo gjë është në rregull.

Adelina Tahiri njihet si një nga vajzat me sytë më të bukur në showbiz-in shqiptar dhe gjithmonë e kanë bërë të dallojë mes të tjerëve.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë