Loading…

Adelina Tahiri jep mija euro në organizime ditëlindjes së djalit: Muharrem Ahmeti u kujdes për atmosferën

  • 11/09/2019 | 11:15

Adelina Tahiri jep mija euro në organizime ditëlindjes së djalit: Muharrem Ahmeti u kujdes për atmosferën

Mbrëmjen e djeshme djali i Adelina Tahirit dhe Serjozha Markov ka festuar ditëlindjen e parë dhe sigurisht nuk ka munguar një organizim me shumë të ftuar, transmeton Gazeta Metro.


Në një nga lagjet e Shkupit ku dhe jetojnë Adelina me burrin e saj, është organizuar festa e ditëlindjes, festë kjo e cila ishte e kuruar deri në më të voglin detaj, por prapë ngjante në festë të të rriturve se sa festë e ditëlindjes së një 1 vjeçari.

Adelina dukej super seksi, vendi ishte në më të bukurën mënyrë i organizuar, dhe edhe këtë here të ftuarit ishin të veshur në të zezë ndërsa ajo e cila vërehej ishte Adelina e veshur në të Bardhë dhe djali i saj në po të njëjtën ngjyre.

Por befasuese ishte përzgjedhja e këngëtarit që do të kujdesej për atmosferën e natës së kaluar. Ishte Muharrem Ahmeti ai i cili këndoi këngë tallava në ditëlindjen e të voglit Jon. Sigurisht që kjo përzgjedhje as nuk është pritur nga Adelina e cila duket shumë me shije./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë