Loading…
Adelina Tahiri- Markov organizon ‘Baby Shower’, ja disa nga detajet e festës |FOTO
  • 18/08/2018 | 19:24

Adelina Tahiri- Markov organizon ‘Baby Shower’, ja disa nga detajet e festës |FOTO

Adelina Tahiri – Markov, ka organizuar ‘Baby Shower’ për djalin i cili pritet të vije së shpejti në jetë.


Festa do të mbahet sonte në Maqedoni me fillim të orës 19:40, dhe kodi i veshjes është i bardhë.

Këngëtarja dhe burri i saj maqedon janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Më poshtë ju sjellim ftesën të cilën Adelina ua ka dërguar miqëve dhe të afërmve të saj për të qenë të pranishëm në këtë festë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë