Loading…
Adelina Tahiri na qenka ‘Einstein’ dhe nuk e paskemi ditë: Poston testin e intelegjencës
  • 15/04/2019 | 22:43

Adelina Tahiri na qenka ‘Einstein’ dhe nuk e paskemi ditë: Poston testin e intelegjencës

Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ, transmeton Gazeta Metro.


Këngëtarja ka befasuar me disa postime në Instagram, ku shfaqi rezultatin e testit të inteligjencës.

Ajo publikoi certifikatën me rezultatin e testit, shkalla e të cilës ishte 142.

“Provoni edhe ju kontrolloni inteligjencen nje ju garantoj ska te njofshem ktu”, ka shkruar këngëtarja.
Për ndryshe, Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku ka treguar më të rejat rreth saj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë