Loading…

Adelina Tahiri nis pushimet në këtë vend

  • 10/06/2021 | 13:08

Adelina Tahiri nis pushimet në këtë vend

Tashmë vera vetëm se ka filluar dhe rritja e temperaturave gjithashtu.


Dhe, artistët e estradës si shumë fytyra tjera të njohura publike kanë nisur pushimet.

Adelina Tahiri, sapo ka publikuar një fotografi në rrjete sociale e cila zbuloi se është në pushime.

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhin teksa shihet plazhi dhe deti, ndërkohë, ajo nuk ka zbuluar se me kë ka shkuar të pushojë disa ditë.

Theksojmë se, Adelina Tahiri po vazhdon ta shijojë jetën me bashkëshortin dhe djalin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë