Loading…

Adelina Tahiri përsëri shtatzënë?

  • 26/09/2020 | 11:22

Adelina Tahiri përsëri shtatzënë?

Këngëtarja shqipëtare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri ka ngjallur dyshime së është sërish shtatëzënë, krejt kjo pasi ajo ka publikuar një foto fundi  në rrjete sociale ku shihet me barkun e rrumbullakosur, transmeton Gazeta Metro


Këngëtarja Tahiri ka një djalë të quajtur Jon Markov me bashkëshortin e saj, biznismenin maqedonas Serjozha Markov martesë kjo e cila ishte përfolur shumë.

Adelina edhe mund të këtë postuar një foto nga shtatëzania e saj e parë për të na bërë të ditur së ndjenë nostalgji për kohën kur ishte shtatëzënë. Gazeta metro ju sjell foton e publikuar nga këngëtarja Tahiri.

Edhe pas këtyre spekulimeve Tahiri akoma nuk e pohuar e as mohuar një shtatëzani të dytë.

Tahiri muajve të fundit është distancuar nga skena muzikore por ajo nuk le anash rrjetet sociale duke na treguar për jetën e saj luksoze, shkruan /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë