Loading…

Adelina Tahiri poston foto me bikini: Shfaq trupin seksi

  • 20/04/2019 | 13:43

Adelina Tahiri poston foto me bikini: Shfaq trupin seksi

Adelina Tahiri është një nga artistet më të përfolura të momentit.


Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e që pas lindjes ka përdorur vazhdimisht një produkt për dobësim.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet në bikini dhe duket në top-formë.

“Edhe dy kg tjera për një javë vetëm me paket”, shkruan ajo./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë