Loading…

Adelina Tahiri provokon me videon e fundit: Fustani i shkurt ia nxorri në pah linjat super seksi

  • 27/01/2021 | 19:30

Adelina Tahiri provokon me videon e fundit: Fustani i shkurt ia nxorri në pah linjat super seksi

Këngëtarja ka publikuar videon provokuese në rrjete sociale.


E veshur me fustan të shkurt ngjyrë të zezë, Adelina Tahiri ka theksuar linjat trupore.

Ajo shihet e rregulluar me makijazh, flokët e shndërruar në kaçurrele para pasqyrës ka pozuar duke u shfaqur provokuese.

Adelina videon e ka publikuar në historinë e saj në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja shpesh paraqitet provokuese në rrjete sociale me postimet e saj duke ekspozuar asetet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë