Loading…

Adelina Tahiri publikon fotografi intime me burrin

  • 19/04/2019 | 23:09

Adelina Tahiri publikon fotografi intime me burrin

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare, e cila me çdo postim merr vëmendjen mediatike, transmeton Gazeta Metro.


Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe ka me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në Instastiory e cila u pa duke u puthur me burrin e saj.

Normal që kjo është një gjë krejtë normale dhe fansat e saj e presin këtë veprim nga ajo për të reaguar./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë