Loading…
Adelina Tahiri publikon fotografinë e rrallë të djalit të vogël |FOTO
  • 11/10/2018 | 19:34

Adelina Tahiri publikon fotografinë e rrallë të djalit të vogël |FOTO

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve.


Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Adelina është bërë një nënë shumë e përkushtuar.

E para kësaj ajo ishte shumë aktive në tregun muzikor, madje edhe në emisione të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar sërish një foto të djalit të saj të cilit ia ka mbuluar fytyrën.

Por, ajo që bie në sy është se e ka veshur shumë bukur Jonin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë