Loading…

Adelina Tahiri tregon pse nuk i shet rrobat që nuk i vesh më

  • 12/11/2021 | 15:51

Adelina Tahiri tregon pse nuk i shet rrobat që nuk i vesh më

Së fundmi, këngëtarja që momentalisht po qëndron në Vjenë, realizoi një sesion pyetjesh përgjigjesh me ndjekësit e saj.


Njëri nga ata e pyeti se nëse ka menduar ndonjëherë të shesë rrobat që nuk përdor më – që të gjithë e dimë se janë të shtrenjta.

Ajo u përgjigj se nuk do të mund ta bënte sepse ajo lidhet shumë emocionalisht me rrobat dhe aksesorët e saj – edhe me ato që ajo nuk përdor më.

Ndonëse ajo nuk do i hidhte për shitje, këngëtarja tha se shumë nga gjërat e saj ua fal njerëzve të saj të afërt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë