Loading…

Adelina Thaçi shërohet nga koronavirusi

  • 08/08/2020 | 08:53

Adelina Thaçi shërohet nga koronavirusi

Adelina Thaçi e ka mposhtur COVID-19. Më 8 korrik, këngëtarja kishte bërë se ishte testuar pozitive me COVID-19.


Por, tashmë ajo është shëruar nga koronavirusi dhe ka udhëtuar për pushime bashkë me familje në bregdetin shqiptar.

Adelina publikoi fotografitë e para nga plazhi i Sarandës, ku shihet duke marrë rreze dielli buzë detit bashkë me fëmijë.

“Jam e lirë, pushimet 2020,  qyteti i Sarandës, me familjen time”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografive.

 

View this post on Instagram

 

#iamfree#vacationvibes2020???? #sarandacity #withmyfamily❤

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë