Loading…
Adelina tregon arsyen pse është kthyer në Kosovë
  • 12/02/2018 | 22:59

Adelina tregon arsyen pse është kthyer në Kosovë

Këngëtarja Adelina Ismaili ka treguar edhe zyrtarisht do të jetë në Kosovë në dy tri vitet e ardhshme.


Këtë ajo e ka konfirmuar në një intervistë për NIN në Klan Kosova, ku ajo ka folur për të ardhmen e saj në muzikë por edhe arsyen e këtij rikthimi në Kosovë.

Por, kush është arsyeja e rikthimit të saj?

“Është Vali. Ai do të jetë i angazhuar në një projekt për dy tri vitet e ardhshme dhe kemi vendosur që të jetojmë këtu. Do ta shfrytëzojë këtë gjë edhe për ndonjë projekt artistik”, ka thënë Adelina.

Kujtojmë që Adelina ka nëntë vite që nuk jeton në Kosovë dhe jeton në Zvicër.

Ajo është martuar atje me Val Krasniqin me të cilin ka edhe një djalë që e ka pagëzuar me emrin Uliks.

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë