Loading…

Adi Krasta duket se ka ‘problem’ me Luizin e Big Brother

  • 01/06/2023 | 19:14

Adi Krasta duket se ka ‘problem’ me Luizin e Big Brother

Në emisionin e tij “A show”, Adi Krasta kishte të ftuar aktoren Eva Alikaj ku po diskutonin edhe për Big Brother Vip Albania (BBVA), aktorja përmendi Luizin, ndërsa Krasta i tha indirekt të mos e përmendte atë emër, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë intervistës me një prej aktoreve më të shquara shqiptare, Krasta nisi të diskutonte për shikueshmërinë e madhe që ka marrë Big Brother Vip Albanian.

Në diskutim Eva përmendi edhe një nga lojtarët më të mirë, i cili më pas u bë fitues i edicionit, Luizin. Më pas, Krasta reagon ndaj drejtimit të bisedës, duke i thënë se pyetja është ekskluzivisht për ty, duke lënë të kuptohet se nuk dëshiron që emri i Luizi të përmendet në programin e tij.

Thuhet se reagimi i Krastës ka të bëjë me deklaratat e Luizit që ka bërë gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme, ku Luizi deklaroi se Krasta i kishte borxh rreth 10 milionë lekë që kishte fituar nga çmimi “Ethet e së Premtes”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë