Loading…

Adnan Januzaj e nis me gol vitin 2022 në La Liga

  • 02/01/2022 | 21:03

Adnan Januzaj e nis me gol vitin 2022 në La Liga

Adnan Januzaj ka realizuar golin e parë për vitin 2022 në La Liga me fanellën e Real Sociedadit.


Futbollisti me prejardhje shqiptare ka realizuar në minutën e 14-të për Sociedadin në takimin e javës së 19-të në La Liga kundër Alavesit, shkruan Demokracia.com.

Januzaj u shërbye në zonë nga bashkëlojtari i tij, Portu dhe me një goditje të saktë nga afërsia i dhuroi epërsinë skuadrës së tij.

Reprezentuesi i Belgjikës pritet të largohet nga baskët, ndërsa ofertat për të nga skuadrat evropiane nuk mungojnë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë