Loading…

Adnan Januzaj shfaq magji në këmbët e tij, ’trullos’ mbrojtjen e ekipit kundërshtarë

  • 08/04/2021 | 12:39

Adnan Januzaj shfaq magji në këmbët e tij, ’trullos’ mbrojtjen e ekipit kundërshtarë

Real Sociedad dhe Athletic Bilbao barazuan në xhiron e 29-të në La Liga.


Real Sociedad është në pozitën e pestë dhe po lufton për të siguruar një vend në garat evropiane, derisa Bilbao ka 10 pikë më pak., shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Bilbao arriti që të marrë një pikë në stadiumin “Anoeta” të Sociedadit.

Vëmendje tjetër të veçantë në këtë takim mori edhe Adnan Januzaj, që pati një driblim shumë të mirë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë