Loading…

‘Adonisit i thashë ik prej meje’: Teuta Krasniqi rrëfen fillimin e lidhjes me bashkëshortin

  • 25/09/2021 | 15:25

‘Adonisit i thashë ik prej meje’: Teuta Krasniqi rrëfen fillimin e lidhjes me bashkëshortin

Aktorja së fundmi ka rrëfyer historinë e lidhjes së saj.

E ftuar në Prive në rubrikën “5 data”, Teuta Krasniqi tregoi shumëçka nga jeta e saj private.

Ndërkohë, zbuloi edhe njohjen me bashkëshortin, Adonisin teksa u bë e ditur se ajo ka marrë hapin e parë.

Teuta tha se për herë të parë e ka takuar në një sallon bukurie mirëpo gjithçka ka ndodhur pas një viti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë