Loading…

Adrenalina, niveli një milion: Ky tip po bën sërf mbi 100 peshkaqenë (VIDEO)

  • 14/04/2019 | 23:16

Adrenalina, niveli një milion: Ky tip po bën sërf mbi 100 peshkaqenë (VIDEO)

Deri sa në Kosovë kemi një prill të ftohtë, në Floridë është kohë me diell. E, për të varurit nga adrenalina është koha e duhur, transmeton Gazeta Metro.

Pranë bregut të Floridës po udhëtojnë qindra peshkaqenë, kurse ky djalosh ka vendosur që me ndihmën e xhitës të bëjë pak sërf mu mbi kokat e tyre.

Një motiv mjaft i fortë për të qëndruar mbi dërrasë…

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë