Loading…

Adriana Matoshi ndan momente romantike me të dashurin

  • 03/02/2021 | 21:28

Adriana Matoshi ndan momente romantike me të dashurin

Nuk janë të pakta momentet romantike që artistja i publikojnë në rrjetet sociale për ndjekësit e saj.


Duke dëshmuar që dashuria e tyre triumfon gjithmonë, ata me shumë pozitivitet e kanë kaluar çdo kritikë që u bë ndaj tyre.

Edhe pse jemi në prag të zgjedhjeve, kandidatja për deputete po gjen kohë ti kushtojë të dashurit duke ndarë një imazh në të cilin Keith u shfaq duke e puthur në ballë.

“Energjia ime flet vetë” ishte mbishkrimi i fotos duke marrë qindra pëlqime brenda pak minutave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë