Loading…

Adrola Dushi ka një kërkesë për fansat

  • 23/09/2022 | 09:13

Adrola Dushi ka një kërkesë për fansat

Modelja shqiptare, Adrola Dushi është mjaft e ndjekur në rrjete sociale.


Vetëm në Instagram bukuroshja ka mbi 430 mijë ndjekës.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram ajo pati një kërkesë për fansat “që të jenë vetja”, pasi sipas saj një origjinal vlen më shumë se kopjet.

“Bëhuni vetja, një origjinal vlen më shumë se 3628732992 kopje”,  tha ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë