Loading…

Adrola Dushi ndan imazhet me fustanin e shkurtër ku vë në pah këmbët e gjata

  • 26/06/2021 | 21:13

Adrola Dushi ndan imazhet me fustanin e shkurtër ku vë në pah këmbët e gjata

Adrola Dushi mori vëmendjen me paraqitjen e fundit.


Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja, në të cilat merr vëmendjen e të gjithëve, shkruan lajmi.net.

Modelja e njohur, nuk ka dëshpëruar as kësaj radhe me paraqitjen atraktive, ku u shfaq e veshur me një fustan të zi të ngjitur pas trupi i cili i theksonte këmbët e gjata të modeles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)


Me flokët larguar nga fytyra dhe grimin e thjeshtë dhe natyral, ajo erdhi mjaft joshëse në fotot e realizuara së fundmi teksa po festonte ditëlindjen e një nga miqve të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë