Loading…

Adrola Dushi pozon topless, vëmendja shkoi diku tjetër

  • 24/11/2020 | 22:02

Adrola Dushi pozon topless, vëmendja shkoi diku tjetër

Adrola Dushi, një nga modelet më të suksesshme shqiptare vazhdimisht tërheq vëmendjen e fansave me fotot dhe videot e ndryshme që poston në rrjetet sociale.


Mirëpo, një foto si e sotmja nuk kishte publikuar më parë nga Adrola. Modelja ka pozuar topless, teksa flokët e gjatë kaçurela i ka lëshuar para. Në postimin e saj, nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, të cilët e kanë komplimentuar për look-un.

Adrola është shpërngulur prej disa kohësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku jetojnë familjarët e saj dhe ku ajo vetë ka vazhduar karrierën në modeling.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë